BURAK TEMİZER HUKUK BÜROSU

Hakkımızda

Av. Burak Temizer (LL.M.) tarafından kurulan Burak Temizer Hukuk Bürosu istikrarlı gelişimiyle kısa sürede İstanbul’un saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.
Bugün geniş bir çevrede ve birçok alanda hukuk hizmeti veren büromuz; en verimli, en çabuk ve en doğru şekilde çözüme ulaşmak amacıyla uzmanlaştığı birçok alanda müvekkillerinin kişisel ve ticari amaçları ve dahi her nevi şahsi önceliklerini esas alarak gizlilik içinde müvekkillerinin taleplerine uygun çözümler üretmektedir.

Bunun yanı sıra ofisimiz, vermiş olduğu önleyici hukuk hizmeti ile daha henüz hukuki uyuşmazlıklar ortaya çıkmamışken dahi müvekkillerinin çıkarlarını koruyan, zamanın ruhunu yakalamış dinamik bir ekibe sahip, agresif ancak etik avukatlık hizmetini  benimsemiş bir hukuk bürosudur. Ofisimiz hukuk mühendisliği ile kişi ve kurumlara özel çözümler sunmaktadır.

NEDEN BİZ ?

Ofisimiz gizlilik içinde çabuk ve doğru bir iletişim ile müvekkillerinin sorunlarını ve isteklerini dinlemekte, hukuki sorunları tespit edip ardından detaylı bir yol haritası çıkarmakta,  uzman ve deneyimli avukatlardan oluşan kadrosuyla etik ancak agresif hamleler ile haklıyı güçlü kılmaktadır. 

Ofisimiz ne olursa olsun müvekkillerinin sorun ve beklentilerine çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Bunun için en doğru çözümleri üretmekte her şeyden önce bunları müvekkillerine de güçlü bir iletişim ile aktarmaktadır.

Ofisimiz kadrosundaki avukatlar hukuk işçiliği değil hukuk mühendisliği yapmaktadırlar. Kişi ve kurumlara özel stratejik çözümler sunulmaktadır. 

Bize Ulaşın.